נמל אשדוד ממשיך לפעול: "טובת הציבור לנגד עינינו"

כתבות באותו נושאנמל אשדוד עובד כסדרו גם תחת התקפות טילים תוך מתן מענה לצרכי מדינת ישראל. עובדי הנמל שומרים על רציפות תפעולית – פורקים וטוענים סחורות חיוניות לתושבי ישראל.

הנמל ממשיך לפעול, גם בעת זו של מלחמה, בשגרת עבודה, על מנת להמשיך לתת שירות למשק הישראלי ולכלכלה הלאומית באופן רציף וסביב השעון, זאת תוך שימת דגש על חשיבות ביטחונו האישי של כל עובד בנמל. חברת הנמל ערוכה להמשיך ולספק את כלל צרכי המשק בעת חירום, כבעת שגרה, פועלים במרץ, עובדים ופורקים מטענים, מוצרי מזון, סחורות ותבואות למשק הישראלי, על מנת להבטיח לציבור הרחב שלא יהיו חוסרים.

לדברי שאול שניידר יו"ר דירקטוריון נמל אשדוד: "נמל אשדוד, הנמל של ישראל וככזה, ממשיך לפעול ולשמור על הרציפות התפעולית של המשק הישראלי. טובת הציבור הישראלי, המשק הישראלי ולקוחותינו עומדת לנגד עינינו".

לדברי אלי בר יוסף, מנכ"ל בפועל נמל אשדוד: "אני רוצה לשבח את מסירותם של עובדי נמל אשדוד שעובדים בשגרת עבודה, במסירות בלתי מתפשרת. שעה שהנמל פועל תחת אזעקות הם ממשיכים להעמיס ולפרוק סחורות שמניעות את הכלכלה הישראלית, בכפוף להנחיות פיקוד העורף.".להמשך קריאה

"מניפולציות ושקרים": בלגן סביב אישור התיקון לתקציב והכספים הקואליציוניים

נכון להיום בצהריים, במשרד האוצר לא יודעים להגיד כמה באמת אישרה אתמול הממשלה לקצץ מהכספים הקואליציוניים, אך כבר עתה ברור שבוצעו שינויים במסמך שהוגש לממשלה. במחנה הממלכתי שהצביעו נגד טוענים:

קרא עוד »