הייאוש ברצועה – והכמיהה לעזוב: "הגירה או התאבדות הן שתי האפשרויות היחידות"
"הגירת הצעירים היא איום לאומי", זעקו בעזה ערב 7 באוקטובר, וסקר מאותו זמן העלה שכל צעיר שני חולם לעזוב. כ-130 אלף גם הצליחו מאז, אך שני דברים לא הולכים מכאן:
"הגירת הצעירים היא איום לאומי", זעקו בעזה ערב 7 באוקטובר, וסקר מאותו זמן העלה שכל צעיר שני חולם לעזוב. כ-130 אלף גם הצליחו מאז, אך שני דברים לא הולכים מכאן:
ראש הממשלה עוזב את וושינגטון כשהוא מרוצה. הוא ביקר בחדר הסגלגל, זכה לתשואות בקונגרס וחידש את יחסיו עם דונלד טראמפ. אך ביקורו לא סיפק תשובות לשורת נושאי מפתח, ובראשם עסקת
"המהפכה המשפטית" בוושינגטון? אתר החדשות "פוליטיקו" דיווח כי הנשיא האמריקני צפוי לקרוא בשבוע הבא לקביעת מגבלת כהונה לשופטי העליון, שם יש רוב מוחץ למחנה השמרני. גורמים המעורים בפרטים ציינו כי התוכנית
אחד מהזוגות שמכניסים לנו הכי הרבה אנרגיות ושמחה כרגע למסך הוא הזוג הכתום מ"המירוץ למיליון". עמית חן ורותם רביבו חברות טובות ומצחיקות שהתחברו לרוב הזוגות היריבים להן בתחרות, חוץ מזוג
ביחידות המילואים מתחו ביקורת על הדרישה לאסוף את עשרות אלפי הפריטים שנתרמו ללא פיקוח – בהם גם ציוד מגן. "יש יחידות שעדיין לא קיבלו ציוד בסיסי מהצבא", סיפרה לוחמת שנמצאת
אין כמו סיור במטולה העזובה והשוממת, כדי להמחיש את פשיטת הרגל של מדינת ישראל בכל הנוגע ליישובי הצפון ותושביהם. בהיעדר ווייז, אין ברירה אלא לסמוך על יכולת הניווט, אבל להיכן