עדינה ששוחררה מהשבי: "חיים פרי אמר שנהיה פה שנתיים כי 'זה ביבי ואנחנו שמאלנים'"
בשבי בעזה שהתה עדינה משה, תושבת ניר עוז, יחד עם חיים פרי – שבחודש שעבר נודע כי נהרג. כפי שנחשף בטור של סימה קדמון, השניים התווכחו כשפרי אמר שהם יישארו
בשבי בעזה שהתה עדינה משה, תושבת ניר עוז, יחד עם חיים פרי – שבחודש שעבר נודע כי נהרג. כפי שנחשף בטור של סימה קדמון, השניים התווכחו כשפרי אמר שהם יישארו
בדיון בבג"ץ בנוגע למינוי מנכלית חדשות 13 טענה החברה כי חברי ועדת האיתור "נפגשו עם כל המועמדים" • כעת נודע לגלובס כי לפחות עם מועמד אחד, לא נפגשו כלל, בניגוד
כשהייתה צריכה מסוק לפנות פצועים מהעוטף ואף אחד לא ענה, הוא כתב לה: "נדאג שיגיע". כשיצר איתה סוף–סוף קשר אחרי דיווח על היתקלות, זו הייתה הפעם היחידה שהיא בכתה. בזמן
ברק ומישל אובמה תמכו בגלוי במועמדותה של קמלה האריס לנשיאות ארצות הברית בשיחה טלפונית וכן בהצהרה שפרסמו. "יש לה את החזון, האופי והכוח, לא יכולנו להיות גאים יותר לתמוך בה",
העמותה, שפועלת בקנדה במטרה לגייס כספים עבור מטרות חברתיות וסביבתיות בישראל, הגישה ערעור נגד ההחלטה: "התהליך היה פגום ולא הוגן. עמדתנו כי אין לבטל את הפטור שניתן לפני קרוב ל-60 שנה"
החטופה ששוחררה, עדינה משה, סיפרה בריאיון על שיחה קשה עם חיים פרי שנותר בשבי חמאס – שם נהרג. על נאום נתניהו התרעמה: "נאום מוצלח? לחטופים הנאום עזר?" להמשך קריאה