ח"כ שמחה רוטמן פרסם פוסט זועם נגד הנשיא הרצוג, זאת לאחר שנפגש ולחץ את ידו של אמיר קטאר במהלך ועידת האקלים באיחוד האמירויות: "אמיר קטאר, שמימן את הטילים שנוחתים בדרום הארץ, לא אמור להיות בן-שיח"
בדרך לבחירות? "בשנה הקרובה תקום פה ממשלה חדשה"
הח"כ מטעם מפלגת יש עתיד וחבר ועדת הכספים ולדימיר בליאק התראיין ל-103FM, ומתח ביקורת על הממשלה: "היא לא מתפקדת", אך לא פסל על הסף שיתופי פעולה עם הקואליציה "בנושאים מסוימים".