במהלך מסיבת העיתונאים התייחס ראש הממשלה לאירוע שבו אזרח נורה למוות בזירת פיגוע לאחר שנטרל מחבל, ואמר: "עשרות פעמים המדיניות הצילה חיים, צריך להמשיך במדיניות חלוקת הנשק – אלו החיים"
הותר לפרסום: מוטי רווה, מפעיל צמ"ה במילואים, נפל בקרב ברצועת עזה
רב"ט (מיל') מוטי רווה, לחם כמפעיל צמ"ה בחטיבת גבעתי ונפל בקרב בדרום רצועת עזה. רווה, בן 37 מהיישוב שני, נהרג כשכלי ה-D-9 בו שהה נפגע מירי טיל נ"ט. רווה הוא