במהלך פשיטה על יעדי שיגור רקטי, אותרו משגרי רקטות שהוצבו על ידי מחבלי חמאס בסמוך לגן ילדים ומסגד. המשגרים היו טעונים וכוונו לשטח מדינת ישראל והושמדו על ידי הכוחות
תאונה קטלנית בעוטף עזה: גבר בן 73 נהרג, ארבעה נפצעו קשה ובינוני
חובשים ופרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום, איתרו אותו ללא רוח חיים ונאלצו לקבוע את מותו. במקביל, הצוותים הרפואיים העניקו טיפול רפואי לארבעה פצועים שפונו לבית החולים ברזילי שבאשקלון להמשך קריאה