כל הפרטים המעניינים על החתונה של ליאל אלי

כתבות באותו נושאבסוף חודש אוגוסט האחרון הודיעה ליאל אלי, כוכבת הרשת מהמצחיקות שיש לנו בביצת האינסטגרם המקומית, על האירוסים המרגשים שלה ושל בן זוגה, שי עמר אחרי קצת פחות משנה של זוגיות. נראה שהשניים לא מבזבזים זמן, וכבר קבעו תאריך ומקום לאירוע המרגש.

למי שלא עוקב, אלי ועמר הכירו עוד בתקופת התיכון ויצאו במשך כחמש שנים. השניים נפרדו והמשיכו בחייהם, עד שנפגשו שוב והחליטו לתת צ'אנס נוסף לזוגיות. בחודש נובמבר לפני קצת פחות משנה הכריזה הכוכבת על הקאמבק עם תמונה משותפת של השניים שהעלתה לרשת.

כאמור, לפני כחודש הם התארסו ועכשיו אפשר לספר את כל הפרטים המעניינים על האירוע. אז פתחו יומנים ושריינו את השמונה- עשרה ליוני 2024, ותקוו שאתם בין לא פחות משמונה מאות המוזמנים של הזוג הצעיר. החתונה תערך במתחם הארועים גבריאל בנס ציונה והופעת האורח עדיין לא סגורה, אבל בטח תהיה אחת כזאת, ואנחנו גם מצפים למספר שמלות ובעיקר, מלא תיוגים באינסטגרם.

וואלה! סלבס מאוהבת עד היום באהבת נעוריה, המוכר בקיוסק של בית הספר ממנו רכשה כל יום סנדוויץ' טונה.להמשך קריאה

התחזית: ייתכן גשם מקומי קל

מזג האוויר יהיה היום מעונן חלקית וישנה אפשרות לטפטוף עד גשם מקומי קל בצפון ובמרכז – יוסיף להיות קר מהרגיל. מחר, יעלו הטמפרטורות ובהרי הצפון ינשבו רוחות מזרחיות ערות להמשך

קרא עוד »

הציניות של חמאס: מחבלים מנופפים לילדים – בעוד שאביהם נותר בשבי | צפו

בעוד שהחטופים ששוחררו בפעימה הרביעית בדרכם למשפחותיהם, חמאס פרסם סרטון ובו מוצגת מציאות אחרת, בה המחבלים מנופפים בנחמדות לילדים המשוחררים – בעוד שאביהם נותר מאחור, בשבי ארגון הטרור להמשך קריאה

קרא עוד »