לא זהינו: לא תאמינו איך תקוה גדעון נראית

כתבות באותו נושאבין כל עם ישראל שהגיע אתמול לפארק הירקון בלטה במיוחד יוצאת הריאליטי תקוה גדעון שבאה להרים עם כולם ועל הדרך השיקה גזרה חדשה ודקיקה בפעם הראשונה.

גדעון, שלא נראתה תקופה ארוכה בארועים מתוקשרים הגיעה אמש (ד') להופעה של הזמר ברונו מארס בהפקת live nation והשאירה אותנו המומים, כאילו לא מספיק שהיינו גמורים מהזמר עצמו שהימם את כולם בשיר מלא חיבה בעברית ולא שכח להביא הופעות חימום ממוטטות.

חוץ ממנה מי שעוד הגיעו לרקוד ללהיטיו של מארס היו הזמר עברי לידר ובן הזוג שלו יונתן מצ'ניק, פיטר פאלציק שוויתר שניה על תלבושת הג'ודו שלו, דאג לבייביסטר לתאומים במיוחד ויצא עם אשתו לדייט, עודד פז ואשתו אושר סלים הגיעו לבושים במיוחד למאורע וגם השחקן יהודה לוי שהגיע ובילה בנפרד מבת הזוג דנה פרידר שהייתה עסוקה בבילוי עם החברות הקרובות. כמובן ששלל סלבס נוספים שלא רצו להחמיץ את המאורע דאגו גם לכבד בנוכחותם.

וואלה סלבס הצליחה להוריד קילו בצום אבל העלתה עוד עשרה במהלך חול המועד.להמשך קריאה

המלחמה בעזה מפלגת את הגוש הפרוגרסיבי בקונגרס, וחבריו על הכוונת

מתקפת הטרור של חמאס הפכה את הסיעה הפרוגרסיבית לרעועה מאי פעם. לפי דיווחים, ארגונים פרו-ישראלים פועלים להדיח את חברי "הסקווד" — הגרעין הקשה של המחוקקים הפרוגרסיבים להמשך קריאה נתנאל שלומוביץ

קרא עוד »

חברת הקורקינטים WIND יוצאת מישראל: "בגלל מכת גניבות ועלויות גבוהות מצד העיריות"

WIND (ווינד), השייכת ליאנגו, הודיעה לרשויות שבהן היא פועלת כי תפנה את הקורקינטים השיתופיים שלה בסוף חודש ינואר. החברה, שמחזיקה בצי הכלים השני בגודלו בארץ, הודיעה על המהלך לדבריה בעקבות

קרא עוד »