פרופ' אייל זיסר, מומחה למזרח התיכון מאוניברסיטת תל אביב, התייחס למתיחות בצפון ואמר בשיחה ל'מעריב': "צריכים לקבוע כללי משחק חדשים בצפון, ובכוחנו להכתיב אותם – ליצור אזור חיץ עם פעילי חיזבאללה"
"חרם זו מילה גדולה שלא נמצאת בלקסיקון שלנו"
אחד מהזוגות שמכניסים לנו הכי הרבה אנרגיות ושמחה כרגע למסך הוא הזוג הכתום מ"המירוץ למיליון". עמית חן ורותם רביבו חברות טובות ומצחיקות שהתחברו לרוב הזוגות היריבים להן בתחרות, חוץ מזוג