צוותי מד"א קבעו את מותו של תושב נצרת בעילוט שבצפון. על פי הבירור הראשוני הקורבן שהה ברכבו כשנורה, והוא נפגע בראשו. הרקע פלילי. מדובר בקורבן ה-67 בחברה הערבית מתחילת השנה
בהלת האמבה בחוף הגיא: מעל 250 איש פנו מחשש שנדבקו, בן ה-10 עדיין במצב קריטי
מצבו של הילד בן ה-10 שנדבק ב"אמבה אוכלת מוח" נותר קריטי, הוא מטופל בשילוב חמש תרופות שבינתיים לא הובילו לשיפור במצבו. מעל 250 איש פנו בבהלה לבתי החולים רמב"ם, העמק