סמל ראשון רועי סרגוסטי ז"ל נפל בקרב בעזה מול מחבלי חמאס, כשהוא בן 20 בלבד. עומר אחותו סיפרה: "הוא היה אופטימי ושמח אבל מתחת לשמחה היה אפשר לראות שחווה דברים לא פשוטים בימי הלחימה הראשונה"
"חרם זו מילה גדולה שלא נמצאת בלקסיקון שלנו"
אחד מהזוגות שמכניסים לנו הכי הרבה אנרגיות ושמחה כרגע למסך הוא הזוג הכתום מ"המירוץ למיליון". עמית חן ורותם רביבו חברות טובות ומצחיקות שהתחברו לרוב הזוגות היריבים להן בתחרות, חוץ מזוג