יותם אייל, ישראלי חובש כיפה שטייל בברצלונה, תיעד את הרגעים שלאחר התקרית שאירעה לטענתו באור יום • לדבריו, פרו-פלסטינים זיהו כי הוא יהודי, גידפו אותו – ותקפו באלימות פיזית: "מישהו הגיע מאחוריי והכה אותי בראש"
סקר מעריב: שוויון בין המחנה הממלכתי לליכוד, רוב הישראלים בעד נסיעת נתניהו לארה"ב
בסקר הנוכחי סוגרת הליכוד, לראשונה מתחילת המלחמה את הפער מהמחנה הממלכתי, ושתיהן עומדות על 23 מנדטים. גם הפער במפת הגושים מצטמצם. 48% מהנשאלים סבורים שנתניהו נסע לארה"ב כדי לקדם את