שנתיים חלפו מאז שהרפורמה במשק החשמל הישראלי נכנסה לתוקף, אבל רוב גדול של הצרכנים לא ביצעו ניוד מחברת החשמל לטובת הספקיות הפרטיות • הסיבה, כך נראה, היא חוסר מודעות מצד הציבור • מי הם השחקנים שהצטרפו למהלך, ומהם המסלולים שהם מציעים?
שני גברים טבעו למוות בבת ים
הגברים נמשו מהים סמוף לחוף הגולשים בעיר, כשאחד מהם ללא רוח חיים. צוותי מד"א החלו בפעולות החייאה בגבר השני, ובסופן נאלצו לקבוע את מותו. בתל אביב: צעיר טבע בחוף תל