כל הפרטים המעניינים על החתונה של ליאל אלי

כתבות באותו נושאבסוף חודש אוגוסט האחרון הודיעה ליאל אלי, כוכבת הרשת מהמצחיקות שיש לנו בביצת האינסטגרם המקומית, על האירוסים המרגשים שלה ושל בן זוגה, שי עמר אחרי קצת פחות משנה של זוגיות. נראה שהשניים לא מבזבזים זמן, וכבר קבעו תאריך ומקום לאירוע המרגש.

למי שלא עוקב, אלי ועמר הכירו עוד בתקופת התיכון ויצאו במשך כחמש שנים. השניים נפרדו והמשיכו בחייהם, עד שנפגשו שוב והחליטו לתת צ'אנס נוסף לזוגיות. בחודש נובמבר לפני קצת פחות משנה הכריזה הכוכבת על הקאמבק עם תמונה משותפת של השניים שהעלתה לרשת.

כאמור, לפני כחודש הם התארסו ועכשיו אפשר לספר את כל הפרטים המעניינים על האירוע. אז פתחו יומנים ושריינו את השמונה- עשרה ליוני 2024, ותקוו שאתם בין לא פחות משמונה מאות המוזמנים של הזוג הצעיר. החתונה תערך במתחם הארועים גבריאל בנס ציונה והופעת האורח עדיין לא סגורה, אבל בטח תהיה אחת כזאת, ואנחנו גם מצפים למספר שמלות ובעיקר, מלא תיוגים באינסטגרם.

וואלה! סלבס מאוהבת עד היום באהבת נעוריה, המוכר בקיוסק של בית הספר ממנו רכשה כל יום סנדוויץ' טונה.להמשך קריאה

דוח המבקר והכעס במערכת הביטחון: "רוצה שנשלב ידיים במחסום, במקום לחסל מחבלים"

גורמים במערכת הביטחון תקפו את ממצאי דוח המבקר, ולפיהם צה"ל לא עומד במשימותיו ביו"ש. "הביקורת לא נעשתה באופן יסודי, מדובר בזירה היחידה שנשארה יציבה״, אמרו. "הוא לא התייחס לפעילות ההתקפית

קרא עוד »