הותר לפרסום: מוטי רווה, מפעיל צמ"ה במילואים, נפל בקרב ברצועת עזה
רב"ט (מיל') מוטי רווה, לחם כמפעיל צמ"ה בחטיבת גבעתי ונפל בקרב בדרום רצועת עזה. רווה, בן 37 מהיישוב שני, נהרג כשכלי ה-D-9 בו שהה נפגע מירי טיל נ"ט. רווה הוא
רב"ט (מיל') מוטי רווה, לחם כמפעיל צמ"ה בחטיבת גבעתי ונפל בקרב בדרום רצועת עזה. רווה, בן 37 מהיישוב שני, נהרג כשכלי ה-D-9 בו שהה נפגע מירי טיל נ"ט. רווה הוא
רבט רווה ז"ל היה בפעילות בצוות קרב של גבעתי במרכז רפיח בתוך שכונת שבורה, חבלים שיצאו ממבנה ירו טיל נ״ט לעבר הכלי אותו הפעיל. המועצה אזורית הר חברון: "תמיד היה
כשהמדינה תעצור את המימון למפונים, תושבי הצפון יחזרו הביתה. אבל אם כל מי שיוכל להרשות לעצמו יעבור למרכז, הצפון רק ייחלש עוד יותר • עוגן כלכלי חזק של תעסוקה, חקלאות
בתוכנית, שתעניק ליווי תרבותי ורוחני לתושבי העוטף, הושקעו כ-16 מיליון שקלים, והיא כוללת עשרות קיבוצים ומושבים בעוטף עזה, וכן שכונות בשדרות ובאופקים. זאת, כשהמטרה היא לסייע בשיקום הקהילתי להמשך קריאה
כדי למנוע שחרור חשודים בטרור בגלל מחסור במקום, מקדם ח"כ צבי סוכות הצעה לפיה מי שהורשע בפלילים ונותרה לו עד שנת מאסר וחצי – יעבור למסגרת חלופית בפיקוח המשטרה. החריגים:
החקירה נפתחה לאחר שחשוד שמתגורר בפריז פרסם הודעה לפני כמה ימים על כוונתו לפגוע בהרצוג, כך לפי העיתון "ל'אקיפ". משטרת צרפת: "לא נאפשר הפצת איומים ברשתות חברתיות נגד פוליטיקאים המגיעים