סמ"ר נחמן מאיר חיים וקנין – בן 20 מאילת וסמ"ר נועם בטאן – בן 20 ממושב יד רמב"ם שירתו כלוחמים בסיירת גבעתי ונהרגו בפיצוץ מטען סמוך לרפיח • חבריו ומשפחתו של נחמן מאיר חיים סיפרו שהיה "מלח הארץ, הגן על ארצו כמו שהגן על משפחתו" • במועצה האזורית גזר קראו לתושבים לעמוד עם דגלי ישראל לאורך הכביש וללוות את נועם בדרכו האחרונה
מחקרים מגלים: מה הסיכוי לשבור את השיא בריצת 100 מטר?
לפני 15 שנה יוסיין בולט קבע את שיא העולם בריצת 100 מטר, אך מאז אף אחד לא הצליח לנפץ אותו, וגם בענפים אחרים זה קורה פחות ופחות • מה באמת