הפעילות הקרקעית נמשכת; לוחמי צה"ל חיסלו מחבלים והשמידו תשתיות של ארגון הטרור חמאס. בדרום הרצועה, כוחות שריון והנדסה בפיקוד אוגדת עזה פעלו למיפוי מבנים ונטרול מטענים
"בחתונה אחד מהצוות אמר: 'התכוונו לצלם לכם סרט, אבל כל הלילה חילצנו נפגעים מהבניין שקרס בעזה ולא נשאר לנו כוח'"
כשהייתה צריכה מסוק לפנות פצועים מהעוטף ואף אחד לא ענה, הוא כתב לה: "נדאג שיגיע". כשיצר איתה סוף–סוף קשר אחרי דיווח על היתקלות, זו הייתה הפעם היחידה שהיא בכתה. בזמן