שני בני אדם טבעו למוות בחוף בבת ים
השניים, גברים בשנות ה-40 לחייהם, נמשו מהמים בעזרת כוחות השיטור הימי • באחד בוצעו תחילה פעולות החייאה ובהמשך נקבע מותו, והשני נמשה מהמים כשהוא ללא רוח חיים • פרמדיק מד"א
השניים, גברים בשנות ה-40 לחייהם, נמשו מהמים בעזרת כוחות השיטור הימי • באחד בוצעו תחילה פעולות החייאה ובהמשך נקבע מותו, והשני נמשה מהמים כשהוא ללא רוח חיים • פרמדיק מד"א
בדיון בבג"ץ בנוגע למינוי מנכלית חדשות 13 טענה החברה כי חברי ועדת האיתור "נפגשו עם כל המועמדים" • כעת נודע לגלובס כי לפחות עם מועמד אחד, לא נפגשו כלל, בניגוד
עם פגישתו של בנימין נתניהו עם ג'ו ביידן בבית הלבן, גורם מדיני בכיר מסר: "ככל שאויבנו רואים שיש אחידות עמדות בין ישראל לבין ארה"ב, ככה אנחנו מגדילים את הסיכוי להביא
"פוליטיקו": ישראל רוצה לנצל את תמיכת הממשל, ומפעילה מכבש לחצים גם על מחוקקים כדי לקבל יותר נשק. בין הסיבות: צמצום המאגרים של צה"ל, והחשש מעימות רחב עם חיזבאללה. אין קשר
השופט חגי ברנר ציין כי הוצגו בפניו עדויות לכך שהתכנים המשודרים ברשת פוגעים בביטחון המדינה. לצד זאת הדגיש כי האחריות לשידורים אינה קשורה לעובדי הערוץ וכתביו שעובדים בישראל להמשך קריאה
חובשים ופרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום, איתרו אותו ללא רוח חיים ונאלצו לקבוע את מותו. במקביל, הצוותים הרפואיים העניקו טיפול רפואי לארבעה פצועים שפונו לבית החולים ברזילי שבאשקלון להמשך קריאה