מלחמה בעזה: עדכונים שופטים מעולם הספורט בצל הטרור

כתבות באותו נושא13:00: מכבי חיפה כואבת את נפילתם של תשעה מאוהדי הקבוצה: "אנו נפרדים מ-9 אחים ואחיות ליציע, תמיד תהיו חלק מאיתנו, תמיד בליבנו. לא נשכח אתכם".

12:40: כל משחקי היורוליג והיורוקאפ השבוע ייפתחו בדקת דומיה לזכר קורבנות מתקפת הטרור בישראל. כזכור, משחקיהן של מכבי והפועל תל אביב במפעלים הללו נדחו. (אהרל'ה ויסברג)

12:30: הפועל חיפה משתתף בצערו של שחקן הקבוצה נאור סבג על נפילת בן דודו, לוחם האש רס"ל רועי משה ז"ל שנפל במהלך הלחימה באיזור עזה. משה היה סגן מפקד צוות בתחנת כיבודי באר שבע. בן 36 במותו, הותיר אחריו אישה ושתי בנות.

12:15: כדורסלן הפועל חולון, שון דאוסון, כותב: "זה מובן אם אתה לא נלחם מול ארגון טרור כשהוא הממשלה שלך, כי הם לא מאפשרים התנגדות. אבל אם אתה חוגג ברחובות את הטרור הלא אנושי, חוגג אונס, חטיפה ורצח נשים, חוגג טבח במשפחות ושריפתם בבתיהם, חוגג חטיפת צעירים וקשישים ו-3,000 שנסים על נפשם ונטבחים כמו כבשים זה סיפור אחר. אתה תומך טרור וזה הופך אותך לטרוריסט. אם אתה חוגג בכל מקום אחר בעולם את הפעולות האלה, אז גם אתה טרוריסט".להמשך קריאה

האיחוד האירופי הטיל סנקציות על ברוך מרזל, בנצי גופשטיין, ארגון צו 9 ומאחזי חוות בגדה

הודעת האיחוד האירופי מצטרפת לעיצומים שארה"ב, בריטניה, קנדה וצרפת, וכן האיחוד עצמו, הטילו בחודשים האחרונים על ארגוני ימין קיצוני ועל אנשי ימין קיצוני בישראל המעורבים במעשי אלימות נגד אזרחים פלסטינים.

קרא עוד »

שמחה כפולה: מי-רן מנקס בהיריון ראשון

בעוד שבועיים השחקנית והדוגמנית תעמוד תחת החופה ותינשא לבחיר ליבה, אסף פורת. לצד שינוי הטייטל לנשואה, בקרוב היא ובן הזוג יקבלו טייטל נוסף ומרגש בחייהם: הורים. אנחנו שמחים לבשר שמנקס

קרא עוד »