מלחמת פתע בעזה: משפחות מחפשות פצועים בסורוקה

כתבות באותו נושאג', שעובד במרכז הרפואי, סיפר לוואלה!: "הוקפצתי למשמרת, שטף הפצועים לא נגמר. אני כל הבוקר מסתמס ומדבר עם חברים מיושבי העוטף שהגיעו אליהם מחבלים. זה לא נתפס שבמשך שלוש שעות אף אחד לא הגיע לעזור להם".

סולימאן, תושב רהט, מספר על קרובי משפחתו שנפגעו באחד המטעים בעוטף. "אישה נהרגה, עוד כמה צעירים נפצעו. חלק הגיעו לפה וחלק עדיין לא. אולי הם עדיין בשטח ואולי חטפו אותם. אני לא יודע מה קרה איתם. הם היו בהסעה בחזרה מעבודה", הוא סיפר לוואלה!.

במקביל, למרכז הרפואי ברזילי פונו עד כה 182 נפגעים מתוכם 12 במצב אנוש ו-6 במצב קשה. 107 פצועים נוספים במצב בינוני ו-41 מוגדרים במצב קל. בבית החולים אסותא אשדוד מטופלים 52 פצועים, בהם 7 במצב קשה כשרוב הפגיעות הן פגיעות ירי.

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר בפתח ישיבת הקבינט בקריה בתל אביב: "מהבוקר מדינת ישראל נמצאת במלחמה. היעד הראשון שלנו הוא קודם כל לטהר את השטח מכוחות האויב שחדרו פנימה ולהשיב את הביטחון והשקט ליישובים שהותקפו. היעד השני, במקביל, הוא לגבות מחיר עצום מהאויב, גם ברצועת עזה. היעד השלישי הוא לבצר זירות אחרות כדי שאיש לא יטעה ויעשה את הטעות להצטרף למלחמה הזו. אנחנו במלחמה, במלחמה צריך לשמור על קור רוח. אני קורא לכל אזרחי ישראל להתאחד, כדי להשיג את היעד העליון שלנו – ניצחון במלחמה".Source link

דיווח: בחסות המשא ומתן עם גוגל, וויז כבר הגיעה לקצב הכנסות של חצי מיליארד דולר

וויז, שמנהלת משא ומתן למכירתה לגוגל, צופה כי תייצר קצב הכנסות שנתי של מיליארד דולר עד אמצע השנה הבאה • בינתיים, נחשפו המרוויחים הגדולים מהעסקה: סייברסטארטס הישראלית תכניס 920 מיליון

קרא עוד »