קלעי מחונן, קשוח, ואחד שאפשר לסמוך עליו. גילי מוסינזון וחברים מספרים על הילדות המשותפת במגרשי האספלט בתל אביב לצד דובר צה"ל, שהפך ל"מרגיע הלאומי" בזמן המלחמה
חידה קשה במיוחד לבעלי רמת משכל גבוהה: פתרו את התרגיל באמצעות הזזה של גפרור אחד
החידה שלפניכם מיועדת לאנשים בעלי רמת ריכוז גבוהה במיוחד. בתמונה מוצג תרגיל שגוי. עליכם לתקן את הטעות באמצעות הזזה של גפרור אחד בלבד. האם תצליחו לפתור את זה? להמשך קריאה