סמ"ר איתי סעדון ז"ל, בן 21 מתל אביב, שהיה מפקד טנק בגדוד 52 של שריון נפל בקרב בצפטן רצועת עזה. אימו ספדה לו בבכי: "זכיתי להיות אמא שלו, הוא היה ילד מדהים. החלום הכי גדול שלו היה להיות טייס"
סקר מעריב: שוויון בין המחנה הממלכתי לליכוד, רוב הישראלים בעד נסיעת נתניהו לארה"ב
בסקר הנוכחי סוגרת הליכוד, לראשונה מתחילת המלחמה את הפער מהמחנה הממלכתי, ושתיהן עומדות על 23 מנדטים. גם הפער במפת הגושים מצטמצם. 48% מהנשאלים סבורים שנתניהו נסע לארה"ב כדי לקדם את