חשש ממדיניות האריס או טראמפ: "ישראל לוחצת לקבל מביידן עוד נשק ב'מסלול מהיר'"
"פוליטיקו": ישראל רוצה לנצל את תמיכת הממשל, ומפעילה מכבש לחצים גם על מחוקקים כדי לקבל יותר נשק. בין הסיבות: צמצום המאגרים של צה"ל, והחשש מעימות רחב עם חיזבאללה. אין קשר
"פוליטיקו": ישראל רוצה לנצל את תמיכת הממשל, ומפעילה מכבש לחצים גם על מחוקקים כדי לקבל יותר נשק. בין הסיבות: צמצום המאגרים של צה"ל, והחשש מעימות רחב עם חיזבאללה. אין קשר
מטוסים מפציצים של רוסיה וסין יצאו לפטרול משותף מול חופי אחת ממדינות ארה"ב, בעדות נוספת להעמקת שיתוף הפעולה הצבאי. הטיסה הייתה במרחב אווירי בינלאומי, אך מטוסי קרב אמריקניים וקנדיים הרחיקו
במהלך הלילה תנועת הרכבת המהירה בתוך צרפת, ובמדינות השכנות, שובשה על ידי אלמונים שהציתו תחנות ממסר ותשתיות כבלים • השיבושים ברכבת משפיעים על קרוב למיליון בני אדם, וקיים חשש שצופים
כשהמדינה תעצור את המימון למפונים, תושבי הצפון יחזרו הביתה. אבל אם כל מי שיוכל להרשות לעצמו יעבור למרכז, הצפון רק ייחלש עוד יותר • עוגן כלכלי חזק של תעסוקה, חקלאות
להמשך קריאה
הגברים נמשו מהים סמוף לחוף הגולשים בעיר, כשאחד מהם ללא רוח חיים. צוותי מד"א החלו בפעולות החייאה בגבר השני, ובסופן נאלצו לקבוע את מותו. בתל אביב: צעיר טבע בחוף תל