בעקבות אירוע עקירת השתילים ביישוב נוקדים ובלימתו לאחר התערבותו של ראש מועצת גוש עציון, קוראת טלי גוטליב לבצלאל סמוטריץ: "מציעה שתתפטר. איפה אתה בצלאל סמוטריץ השר שאחראי על המינהל האזרחי?"
250 אנשים פנו לבתי החולים כי חששו שנדבקו באמבה; משרד הבריאות: "אין מקרה מאומת חדש"
לדברי משרד הבריאות, למרות המספר הרב של הפניות, עד כה נשללו מקרים נוספים של המחלה. לדברי המשרד, האמבה משגשגת במים מתוקים בטמפרטורה של 35 מעלות ומעלה, תנאים שבהם עלולים להיווצר