אביבה וקית' סיגל נחטפו בשבעה באוקטובר מהעוטף אל תוך הרצועה. שיר סיגל, בתם, סיפרה לטל שלו וניסים משעל על תחושותיה הקשות ועל אכזבתה מניהול שחרור החטופים: "למה הם צריכים לשבת במנהרות ולדעת שהם מופקרים?"
הותר לפרסום: לוחם בחטיבת גבעתי רב"ט (במיל') מוטי רווה נפל בקרב בדרום הרצועה
הבית הלבן: בפגישה עם נתניהו ביידן הביע את הצורך לסגור את הפערים שנותרו ולהגיע לעסקה בהקדם האפשרי • הותר לפרסום: סמ"ר נועם דואק נפל בדרום רצועת עזה – מצ"ח חוקרת: