שחקן גמבה אוסקה והנבחרת התכונן לבלארוס: "אי אפשר לספוג בדרך בה ספגנו מול הונגריה. הרמנו אחד את השני. בלראוס לא יריבה קלה, אפילו קשה. התקשנו מולם ב-2 המשחקים הקודמים"
צה"ל מנסה להשתלט על "כאוס התרומות": הפקודה שמעוררת זעם – וההסברים
חטיבות מילואים ובהמשך גם סדיר יידרשו לאסוף עשרות אלפי פריטים שנתרמו ללא פיקוח – מרחפנים ועד שכפ"צים וקסדות, שמשמשים את הכוחות בשטח. בצה"ל חוששים מתקריות דו"צ בגלל זיהוי מוטעה –