משפחותיהם של חטופים ונעדרים רבים הקימו אוהלים בכיכר המוזיאון בתל אביב, והודיעו כי "לא חוזרים עד שכל החטופים יחזרו". אמה של אחת החטופות מהמסיבה ברעים, אמרה בכאב: "גם ככה אני לא ישנה מאז שהיא נחטפה"
ירי מטווח קצר וסיוע קריטי בחילוץ החטופה: לחימת התותחנים בעומק הרצועה
רס״ן יונתן פרימור בן 24.5, הוא מ״פ בחטיבת האש 282, משתף בריאיון עם "מעריב" בלחימה שלקח בה חלק ביום הטבח הרצחני. כמו כן, הוא מגלה פרטים על פעולות כוחות התותחנים