בצל האנטישמיות הגואה ברחבי העולם מאז ה-7 באוקטובר, השתתפו נציגים ישראלים, יהודים ופולנים במצעד זיכרון מרגש לציון 81 שנה לחיסול גטו קרקוב ולזכר עשרות אלפי יהודי העיר שנספו בשואה
קטגוריות מובילות
Menu
בצל האנטישמיות הגואה ברחבי העולם מאז ה-7 באוקטובר, השתתפו נציגים ישראלים, יהודים ופולנים במצעד זיכרון מרגש לציון 81 שנה לחיסול גטו קרקוב ולזכר עשרות אלפי יהודי העיר שנספו בשואה
ככל שהמלחמה הלכה והתקדמה – היא הגיעה גם לרמה. המכה הכואבת ביותר נחתה לאחר מותם של בני הזוג ברנס מפגיעת רקטה. החקלאות דועכת והתיירות לא קיימת, אבל תושבי האזור עדיין
הגברים נמשו מהים סמוף לחוף הגולשים בעיר, כשאחד מהם ללא רוח חיים. צוותי מד"א החלו בפעולות החייאה בגבר השני, ובסופן נאלצו לקבוע את מותו. בתל אביב: צעיר טבע בחוף תל
בדיון בצמרת חמאס התייחס מנהיג ארגון הטרור להתבטאויות השרים בן גביר וסמוטריץ' בנושא הר הבית • "התשתית של הממשלה הזו תסייע לנו לפתוח במלחמת השחרור", איים • באמ"ן שמעו על
אחד מהזוגות שמכניסים לנו הכי הרבה אנרגיות ושמחה כרגע למסך הוא הזוג הכתום מ"המירוץ למיליון". עמית חן ורותם רביבו חברות טובות ומצחיקות שהתחברו לרוב הזוגות היריבים להן בתחרות, חוץ מזוג
רה"מ פגש את המועמד הרפובליקאי לנשיאות באחוזתו שבפלורידה. בפגישה אמר נתניהו כי צוות ישראלי למשא ומתן לעסקה להחזרת החטופים ייצא ככל הנראה בתחילת השבוע להמשך קריאה יהונתן ליס