ראש הממשלה שלח איגרת לחיילי צה"ל, ובה בירך אותם על פועלם ואיחל לשלומם במהלך התמרון ברצועת עזה: "לנגד עינינו עומדים הנרצחים, הפצועים, החטופים, נופלי צה"ל וכוחות הביטחון. בשמם ולמענם יצאנו למערכה"
"הנס הגדול מכל": הזמרת אתי ביטון ובת זוגה הביאו לעולם בן ראשון
ביטון שיתפה הבוקר בבשורות המרגשות מכל – היא ובת זוגה בשנים האחרונות, שירן דולב, אמהות לבן ראשון. הזמרת שיתפה היום בחשבון האינסטגרם שלה תמונה מתוקה של כף היד הקטנטנה של