זילבר, בן 25 מרמת גן, שירת כמ"מ בחטיבת הראל ונפל בקרבות בצפון הרצועה • ראש העיר רמת גן ספד לו: "היה בטיול הגדול שלו אבל חזר והתייצב בצו 8 גורלי עם פרוץ המלחמה" • מנהל בית הספר שבו למד זילבר ז"ל סיפר: "היה הרוח החיה בטיולים ובאירועים חברתיים, אדם ערכי, בעל חוש הומור וטוב לב"
ביום שני: ילדים חולים מעזה יעברו לישראל ויעזבו במטוס של האמירויות
פארסת החולים המורכבים מהרצועה תסתיים בינתיים בטיסה החריגה בשבוע הבא. כמו בעסקה, גם פה העיכוב קשור לתמרונים של נתניהו | הטור המלא היום ב"ידיעות אחרונות" וב-+ynet להמשך קריאה