עדינה משה, שחזרה מהשבי: חיים פרי אמר לי שנשתחרר בעוד שנתיים כי אנחנו שמאלנים
בראיון לערוץ 12 סיפרה משה על השהות שלה עם החטופים חיים פרי, יורם מצגר ואלכס דנציג, שנהרגו בשבי בהמשך המלחמה. "אני לא יודעת איך אני יכולה לצאת משם. אני שם
בראיון לערוץ 12 סיפרה משה על השהות שלה עם החטופים חיים פרי, יורם מצגר ואלכס דנציג, שנהרגו בשבי בהמשך המלחמה. "אני לא יודעת איך אני יכולה לצאת משם. אני שם
רס״ן יונתן פרימור בן 24.5, הוא מ״פ בחטיבת האש 282, משתף בריאיון עם "מעריב" בלחימה שלקח בה חלק ביום הטבח הרצחני. כמו כן, הוא מגלה פרטים על פעולות כוחות התותחנים
יועץ לסגנית הנשיא והמועמדת לנשיאות הגיב על ההאשמות נגדה מצד "גורם מדיני" ושרים בכירים בממשלה, אחרי הפגישה עם נתניהו: "היא אמרה שהגיע הזמן להגיע להסכם שישחרר את החטופים". לדבריו, השמיעה
במהלך הפגישה נתניהו הציג לטראמפ תמונה של אריאל ביבס ובהמשך העלה פוסט ובו כתב "שבת שלום", בצירוף דגלי ישראל וארה"ב • לפי דיווח ב"אקסיוס" ראש המוסד צפוי להיפגש עם ראש
חטיבות מילואים ובהמשך גם סדיר יידרשו לאסוף עשרות אלפי פריטים שנתרמו ללא פיקוח – מרחפנים ועד שכפ"צים וקסדות, שמשמשים את הכוחות בשטח. בצה"ל חוששים מתקריות דו"צ בגלל זיהוי מוטעה –
בשבי בעזה שהתה עדינה משה, תושבת ניר עוז, יחד עם חיים פרי – שבחודש שעבר נודע כי נהרג. כפי שנחשף בטור של סימה קדמון, השניים התווכחו כשפרי אמר שהם יישארו