ספיר בורגיל עושה סדר בשמועות עליה ועל אברהם

כתבות באותו נושאספיר בורגיל ואברהם אקלום היו בין הדיירים הבולטים ביותר בעונה האחרונה של האח הגדול, ולא רק בגלל הזוגיות שפיתחו במהלך שהותם בבית. מהרגע שיצאו ממנו הם הוכיחו לא פעם שמערכת היחסים שלהם יציבה וכאן כדי להשאר, כשאפילו עברו לגור יחד ואפילו רכשו רכב משותף. אבל האם לאחרונה היחסים התערערו?

השניים כאמור היו לבלתי נפרדים מהרגע שיצאו מהבית והעלו לא מעט סטוריז משותפים ברשתות החברתיות שהציגו את הבילויים המשותפים, החגים שחגגו יחד ואפילו ליוו זה את זו לראיונות ובערך לכל מקום אפשרי. אבל 48 שעות בנפרד כבר הספיקו למעריצים כדי להתחיל ולהפיץ את השמועה שיש משבר בין בני הזוג.

בורגיל העלתה אתמול (ג') סטורי לעמוד האינסטגרם שלה ובו עשתה סדר בדברים: "חד וחלק אני עושה סדר. אני פה עם אמא שלי, באתי ליומיים לדרום. אברהם עם המשפחה שלו. הכל בסדר. אנחנו אוהבים, אנחנו ביחד, לא קרה שום דבר, הסירו דאגה מלבכם. תודה על כל ההודעות ועל הדאגה, אני באמת מעריכה את זה אבל הכל הכל בסדר". עכשיו אפשר לנשום לרווחה.

וואלה! סלבס לקחה פעם הפסקה של שעתיים מדוכן השווארמה הקרוב לביתה, וגם זה היה בשבילה יותר מדי.להמשך קריאה

קוואנטום של הצלחה: נבחרות ישראל במתמטיקה ובפיזיקה קטפו 11 מדליות אולימפיות

לא רק ג'ודו והתעמלות אמנותית: האולימפיאדה הבינלאומית באנגליה בה לקחו חלק 609 משתתפים מ-108 מדינות הביאה כבוד גדול לנבחרת הישראלית והמדינה כולה. הנבחרת זכתה בלא פחות מ-3 מדליות זהב, 6

קרא עוד »