מה שטוב לאירופה: מה צריך לעשות כדי שהמחירים ירדו ויישארו נמוכים?
הרפורמה בייבוא, שחוקים ראשונים מתוכה כבר עברו בכנסת, נועדה להסיר מגבלות ולפתוח את השוק לתחרות. מהם היתרונות של יבוא מקביל ומה נדרש מהצרכן הישראלי כדי שהמחירים יירדו – ויישארו נמוכים
הרפורמה בייבוא, שחוקים ראשונים מתוכה כבר עברו בכנסת, נועדה להסיר מגבלות ולפתוח את השוק לתחרות. מהם היתרונות של יבוא מקביל ומה נדרש מהצרכן הישראלי כדי שהמחירים יירדו – ויישארו נמוכים
בעולם כבר הבינו את היתרון בהוצאת הרכב הפרטי משכונות המגורים וכעת גם בישראל מתחילים להתקדם בכיוון. מדובר במודל של שכונה דלה ברכב פרטי שמקדמים במינהל התכנון. השכונה החדשה הראשונה כבר
יועץ לסגנית הנשיא והמועמדת לנשיאות הגיב על ההאשמות נגדה מצד "גורם מדיני" ושרים בכירים בממשלה, אחרי הפגישה עם נתניהו: "היא אמרה שהגיע הזמן להגיע להסכם שישחרר את החטופים". לדבריו, השמיעה
בתאונה הלילה ליד קיבוץ מפלסים נהרג אילן חביב (73), שעבד שנים כמאמן שחייה ומטפל: "אימן דורות של צעירים, הספורט והטיפול התרפי היו כל עולמו". אשתו, ששבה איתו מטיול בנורבגיה, נפצעה
בת 34 מחיפה, שקשורה לראש ארגון הפשע סמיר בכרי, נפצעה קשה מפיצוץ רכב, כנראה על ידי מטען חבלה, בגליל התחתון. הרקע: סכסוך בין עבריינים. במקביל, אישום יוגש נגד מחמיד מחאמיד,
בכיר במגעים לעסקה אמר ל"הארץ" כי דרישת רה"מ להקמת מנגנון שימנע מעבר של מחבלי חמאס לצפון הרצועה היא "מכת מוות למו"מ". ל"הארץ" נודע כי רונן בר וניצן אלון התנגדו ליציאת