מטה החטופים והנעדרים קיים עצרת תמיכה בחטופים שעדיין שבויים בעזה כבר כמעט חודש. העצרת נערכה ברחבת האודיטוריום בחיפה, בהשתתפות מאות נוכחים וקרובי משפחתם – ובמרכזה הוקם מיצג של 240 זוגות נעליים
מאמן השחייה הנערץ חזר עם אשתו מטיול בחו"ל – ונהרג בתאונה בעוטף
בתאונה הלילה ליד קיבוץ מפלסים נהרג אילן חביב (73), שעבד שנים כמאמן שחייה ומטפל: "אימן דורות של צעירים, הספורט והטיפול התרפי היו כל עולמו". אשתו, ששבה איתו מטיול בנורבגיה, נפצעה