התגייס לצה"ל אחרי המלחמה, והחליף תפקיד רק כדי להמשיך לשרת: סיפורו של מוטי רווה שנפל ברצועה
בן ה-37 מהיישוב שני גדל בהר חברון, והותיר אחריו אישה ושתי בנות פעוטות • "את המחסור שלך אי אפשר למלא", כתב חברו • במועצה האזורית הר חברון ספדו לו: "תמיד
בן ה-37 מהיישוב שני גדל בהר חברון, והותיר אחריו אישה ושתי בנות פעוטות • "את המחסור שלך אי אפשר למלא", כתב חברו • במועצה האזורית הר חברון ספדו לו: "תמיד
רה"מ נועד בפלורידה עם המועמד הרפובליקני לנשיאות, בפגישה סגורה לתקשורת. הם הצטלמו עם תמונה של אריאל ביבס, וגם עם כובע "הניצחון המוחלט". ברקע: קריאות של טראמפ להפסקת המלחמה; עלבונות שהנשיא
אנשי עסקים או מנכ"לי חברות? אישי ציבור עם פמליות? משפחות גדולות? הכירו את המיני־ואן החשמלי היוקרתי VOYAH DREAM – הרכב הכי מפנק בסביבה, שמארח בבטיחות מרבית ובנוחות שיא 7 נוסעים
רב"ט (מיל') מוטי רווה, לחם כמפעיל צמ"ה בחטיבת גבעתי ונפל בקרב בדרום רצועת עזה. רווה, בן 37 מהיישוב שני, נהרג כשכלי ה-D-9 בו שהה נפגע מירי טיל נ"ט. רווה הוא
כדי למנוע שחרור חשודים בטרור בגלל מחסור במקום, מקדם ח"כ צבי סוכות הצעה לפיה מי שהורשע בפלילים ונותרה לו עד שנת מאסר וחצי – יעבור למסגרת חלופית בפיקוח המשטרה. החריגים:
דבריה של סגנית הנשיא למצלמות לאחר פגישתה עם נתניהו לא תואמה עם ראש הממשלה והפתיעה אותו. "אנו מקווים שהביקורת הפומבית של האריס לא תעניק לחמאס את הרושם שיש פער בין