כחלק מסיקור "מלחמת ישראל-חמאס" בניו יורק טיימס, מי שזכתה לכתבה היא נועה תשבי, שמנצלת כל הזדמנות על מנת לעשות הסברה בעולם – והיום עושה זאת לגמרי בהתנדבות. "נועה תשבי התגלתה כקול פרו-ישראלי מוביל בטלוויזיה האמריקאית, ברשתות החברתיות ובדפוס"
המלחמה נוכחת גם ברמת הגולן: "שיקרנו לעצמנו – ושיקרו לנו לגבי המציאות פה"
ככל שהמלחמה הלכה והתקדמה – היא הגיעה גם לרמה. המכה הכואבת ביותר נחתה לאחר מותם של בני הזוג ברנס מפגיעת רקטה. החקלאות דועכת והתיירות לא קיימת, אבל תושבי האזור עדיין