ב-7 באוקטובר נרצח יהב וינר בעלה של שי-לי עטרי בעודו מציל בגופו אותה ואת בתם בת החודש וחצי – שייה • בכנות מצמררת היא מסבירה למה לא תגיד לבתה שאבא "עבר לגור מעבר לענן" כמו בשיר שלה, חושפת את הסרטים שיצר יהב על הקיבוץ שלהם כפר עזה – ומסיימת כשהיא אומרת על קברו "הקול שלי מת איפשהו שם עם האונס", ובכל זאת מצליחה לשיר קינה קורעת לב בת מילה אחת
עדינה משה, שחזרה מהשבי: חיים פרי אמר לי שנשתחרר בעוד שנתיים כי אנחנו שמאלנים
בראיון לערוץ 12 סיפרה משה על השהות שלה עם החטופים חיים פרי, יורם מצגר ואלכס דנציג, שנהרגו בשבי בהמשך המלחמה. "אני לא יודעת איך אני יכולה לצאת משם. אני שם