15 תושבים נשארו מתוך 1,600: סיור במה שהפך לעיירת רפאים
אין כמו סיור במטולה העזובה והשוממת, כדי להמחיש את פשיטת הרגל של מדינת ישראל בכל הנוגע ליישובי הצפון ותושביהם. בהיעדר ווייז, אין ברירה אלא לסמוך על יכולת הניווט, אבל להיכן
אין כמו סיור במטולה העזובה והשוממת, כדי להמחיש את פשיטת הרגל של מדינת ישראל בכל הנוגע ליישובי הצפון ותושביהם. בהיעדר ווייז, אין ברירה אלא לסמוך על יכולת הניווט, אבל להיכן
יריות על רקע סכסוך בין משפחות בסכנין הביאו לפציעתו באורח בינוני של ילד בן 12, שעל פי ההערכה כלל לא קשור לאירוע. "הגענו למצב שעדיף להישאר בבית ולא לצאת, אחרת
"הגירת הצעירים היא איום לאומי", זעקו בעזה ערב 7 באוקטובר, וסקר מאותו זמן העלה שכל צעיר שני חולם לעזוב. כ-130 אלף גם הצליחו מאז, אך שני דברים לא הולכים מכאן:
החטופה ששוחררה, עדינה משה, סיפרה בריאיון על שיחה קשה עם חיים פרי שנותר בשבי חמאס – שם נהרג. על נאום נתניהו התרעמה: "נאום מוצלח? לחטופים הנאום עזר?" להמשך קריאה
הרכב נסע לכיוון שוטרים ולוחמים במהלך פעילות הכוחות בעיסאוויה. לוחם מג"ב ביצע ירי לעבר החשוד, שפונה לבית החולים במצב קשה. המשטרה פתחה בחקירה להמשך קריאה