בדומה לפעמים קודמות בהן התחולל מבצע צבאי בעזה, גם הפעם המלחמה המתחוללת בדרום זוכה לסיקור נרחב ברחבי העולם. אך בניגוד לפעמים הקודמות, ישראל זוכה הפעם לתמיכה רחבה לא רק ממדינות העולם, אלא גם מסלבס בינלאומיים רבים שלא פעם נמנעו מלהביע את דעתם בנושא.
בין הסלבס הרבים שפירסמו ברשתות החברתיות שלהם גילויי תמיכה בזכותה של ישראל להגן על עצמה, היו גם בנות משפחת קרדשיאן, משפחת הריאלטי הכי מפורסמת בעולם. ביום שבת, כמה שעות לאחר תחילת המתקפה, קריס וקיילי ג'נר שיתפו את הפוסט של הארגון הפרו-ישראלי Stand with Us שקרא לתמוך בישראל. בנות המשפחה ספגו ככל הנראה תגובות תוקפניות רבות על ידי גולשים פרו-פלסטיניים, אך בניגוד לאמה שהשאירה את הסטורי באוויר, ג'נר הצעירה התקפלה אל מול המתקפות ומיהרה למחוק את הפוסט.
ההתקפלות המהירה של הכוכבת, שעה בלבד אחרי שהסטורי היה באוויר, זכה לסיקור נרחב בכל אתרי הרכילות בעולם. גולשים רבים תקפו אותה על הבחירה למחוק את הפוסט ותהו בין היתר אם יש לכך קשר לדוגמנית בלה חדיד, חברתה הטובה של ג'נר ופרו-פלסטינית ידועה.