האב השכול גדי קדם ורעייתו ראומה טוענים כי הותקפו בידי "ביביסטים – בחסות המשטרה" • פעיל הימין שתועד אומר "איזה בעיטה תקעתי לו בראש", טוען כעת שהם אלה שהותקפו: "לא הייתה שום בעיטה ואין הוכחה לזה" • השוטר טען כי המעורבים שוחררו בהחלטת סגן ניצב, חברת הכנסת דרשה תשובות – וסורבה
תוכנית חדשה לשיקום החוסן הקהילתי של הקהילות בעוטף עזה
בתוכנית, שתעניק ליווי תרבותי ורוחני לתושבי העוטף, הושקעו כ-16 מיליון שקלים, והיא כוללת עשרות קיבוצים ומושבים בעוטף עזה, וכן שכונות בשדרות ובאופקים. זאת, כשהמטרה היא לסייע בשיקום הקהילתי להמשך קריאה