"מסתכל ולא רואה כלום, אין לך שום מושג איפה אתה נמצא": כבר תקופה ארוכה שבצפון הארץ (ולא רק שם) מכשירי ה-GPS יצאו מאיפוס. נהגים – וגם טייסים ושייטים – לפתע "מצאו את עצמם בביירות". החשש: אדם לא מיומן מספיק עלול לאבד את הכיוון לגמרי – ולהיכנס לשטח אש. איך בכלל קורית התופעה ואילו מקצועות חזרו ל"עידן האבן" בגלל השיבושים?
תוכנית חדשה לשיקום החוסן הקהילתי של הקהילות בעוטף עזה
בתוכנית, שתעניק ליווי תרבותי ורוחני לתושבי העוטף, הושקעו כ-16 מיליון שקלים, והיא כוללת עשרות קיבוצים ומושבים בעוטף עזה, וכן שכונות בשדרות ובאופקים. זאת, כשהמטרה היא לסייע בשיקום הקהילתי להמשך קריאה