לוחם חטיבת גבעתי סמ"ר איתי יהודה נפל בקרב בצפון עזה. משפחתו, חבריו ותושבי ראשון לציון השתתפו במצעד דגלים שאורגן לכבודו כל הדרך אל בית הקברות. דודו ירון סיפר: "כולנו היינו מודאגים, הוא היה עם ביטחון"
קשה להעריך את השפעת הביקור של ראש הממשלה בוושינגטון
למרות כל התהיות, נתניהו הצליח לעשות מה שאף מדינאי זר, כולל צ׳רצ׳יל, לא הצליח: לדבר מעל ראשי הממשל והקונגרס האמריקאי ישר אל העם בשפה קולחת ועם מסר חודר להמשך קריאה