השליח ל"משימות מיוחדות", יוסי כהן, סיפר על הניסיונות להחזרת החטופים: "מדינת ישראל עושה הכול, הלחץ שאנחנו מפעילים ברצועה מסייע" • הוא תיאר כי חיזבאללה לא ממהר להיכנס למערכה, וקרא לעסוק בשאלת האחריות – רק אחרי המלחמה • במוסד תקפו אחרי הריאיון: "יש רק ציר רשמי אחד שמנהל את שחרור החטופים"
ירי מטווח קצר וסיוע קריטי בחילוץ החטופה: לחימת התותחנים בעומק הרצועה
רס״ן יונתן פרימור בן 24.5, הוא מ״פ בחטיבת האש 282, משתף בריאיון עם "מעריב" בלחימה שלקח בה חלק ביום הטבח הרצחני. כמו כן, הוא מגלה פרטים על פעולות כוחות התותחנים