אבי, אבי ועמנואל הם צוות אמבולנס של איחוד הצלה – וביום שבת לפני שלושה שבועות הם ירדו יחד דרומה • תוך שהם מתעלמים מההנחיות להתרחק מאזורי האש, הם דהרו בין הזירות הכי מדממות במלחמה הזו, ותיעדו הכל – במצלמת האמבולנס שלהם • תמונות שהן עדיין בלתי נתפסות
רב"ט מוטי רווה נהרג מפגיעת נ"ט: "ביקש להתנדב ולסייע ככל הניתן בלחימה"
רבט רווה ז"ל היה בפעילות בצוות קרב של גבעתי במרכז רפיח בתוך שכונת שבורה, חבלים שיצאו ממבנה ירו טיל נ״ט לעבר הכלי אותו הפעיל. המועצה אזורית הר חברון: "תמיד היה