ליאור, עידו, ניב, עדן, עידו, עילי ורועי למדו כולם בתיכון העירוני ברמת גן, שלושה מהם אף בוגרי אותה שכבה • חלק מהם נרצחו בזמן שחגגו את החיים במסיבה ביער רעים ואחרים נפלו בשירות הצבאי בעקבות הלחימה בדרום • הילה רומש, מנהלת התיכון: "הלב כואב וקשה לתפוס את גודל האובדן" • הפנים והשמות
מה קורה בשוק החלב? ריקול במחלבות רמת הגולן והתקלה המוזרה בשקיות של תנובה
רמת הגולן שינתה אריזה ולקוחות התלוננו על טעם מר, לתנובה יש תקלה בשקיות החלב וטרה מייצרת תותי פרוטי במקום ליטר חלב מפוקח. צרכנים מתגעגעים לחלב לקפה שנעלם, כי תנובה מייצרת