כחלק מפרויקט של צה"ל ליום העצמאות האחרון, רותם זמיר, נועם שקד ומאיר בן משה, הכינו ציור קיר ענק של חייל וחיילת מצדיעים לדגל. עכשיו חצי שנה אחרי, היצירה מקבלת משמעות חדשה ועוצמתית לימי הלחימה כשברקע הסרטון מתנגן שירה של שי המבר "פעם את לילה", שמזוהה עם התקופה
מפנינת נדל"ן ל"האפי אנד": כך הפך רחוב בן יהודה בת"א למרכז מכוני עיסוי תאילנדי
הוא היה אחד הרחובות המרכזיים בת"א, אבל עבודות הרכבת הקלה, מיזמי תמ"א 38 ומלחמת חרבות ברזל פגעו במרקם שוקק החיים של רחוב בן יהודה – ועסקים ותיקים נסגרו בזה אחר