אם כבר להיתקע אז שם: זה שדה התעופה הטוב בעולם כרגעבימים אלה של בלאגן עולמי בענף התעופה, שבו מבטלים מאות טיסות באירופה ושדות תעופה מגבילים את כמות הנוסעים בהם, דורגו נמלי התעופה הכי טובים על פני הגלובוס. שדה התעופה חמד בדוחה שבקטאר ניצב בראש רשימת שדות התעופה הטובים ביותר בעולם בתחרות השנתית World Airport Awards של חברת Skytrax, המתמחה במחקרי שוק בתחום התעופה.

Advertisements

הרשימה מבוססת על הצבעות של נוסעים, שנאספו מסקרי שביעות רצון בהם התבקשו הנסקרים לדרג את רמת המתקנים השונים ב-550 שדות תעופה ברחבי העולם.

נמל התעופה הקטארי כבש את המקום הראשון זו השנה השנייה ברציפות, לאחר שנמל התעופה הסינגפורי צ'אנגי שלט בכיפה במשך שמונה שנים ברציפות. שני נמלי התעופה של טוקיו הגיעו לחמישייה הפותחת גם בשנה שעברה, ולעשרת הגדולים בארבע השנים האחרונות.

במקום השני, כאמור, שדה התעופה טוקיו האנדה ביפן, אחריו סינגפור צ'אנגי, במקום הרביעי טוקיו נאריטה וסיאול אינצ'און בדרום קוריאה סוג את החמישייה הראשונה בדירוג, שנשלטת ברובה על ידי מדינות באסיה.

קרא עוד…

"אני אשדר כל זמן שאני יכול"

כשיורם ארבל נכנס לבית הקפה שבו אנו נפגשים, לבוש בגדים ספורטיביים, חמוש במשקפיו ובחיוכו המוכר – אי אפשר להחמיץ את הקול שלו. קול מיתולוגי שמלווה

קרא עוד »
No more posts to show

כתבות שאולי תאהבו

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב tumblr