ישפיע גם עלינו? איזיג'ט מבטלת מאות טיסות הקיץהכאוס בנמלי התעופה רק הולך ומחמיר: יומיים לאחר שפרסמנו כאן את הידיעה על ביטולי טיסות רבות ברחבי אירופה, הגיעה תורה של חברת התעופה איזיג'ט. חברת הלואוקוסט, שגם כך ניצבה בלב שיבושי הטיסות בחודשים האחרונים, הודיעה כעת כי תבטל בקיץ הקרוב יותר טיסות מכפי שהיה צפוי מלכתחילה. כידוע, החברה הבריטית מפעילה לא מעט קווים לישראל, וטרם ידוע איך ההודעה תשפיע עלינו.

Advertisements

אתר Time Out הבינלאומי מציין כי מהחברה נמסר שהיא מנסה לנקוט בפעולות מקדימות במטרה "להגביר את הגמישות". או במילים פשוטות: היא מעוניינת לתת ללקוחותיה הודעה מוקדמת ככל האפשר על טיסות שבוטלו. הכרזה זו מגיעה על רקע החדשות האחרונות, לפיהן הן נמל התעופה לונדון גטוויק והן נמל התעופה סכיפהול באמסטרדם יגבילו את מספר הטסים בקיץ הקרוב.

כעת מתעוררת השאלה כמה טיסות אכן יבוטלו. נכון לעכשיו, המספר המדויק עדיין לא נמסר. עם זאת, על פי הדיווח, במקור התכוונה איזיג'ט לבצע 97 אחוזים מטיסותיה המתוכננות, וכעת המספר ירד לכ-90 אחוזים. מחברת התעופה נמסר כי כל הלקוחות יקבלו הודעה מוקדמת, ותהיה להם הזדמנות לבצע הזמנה מחדש לטיסות חלופיות בתוך 24 שעות מההזמנה המקורית שלהם.

קרא עוד…

No more posts to show

כתבות שאולי תאהבו

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב tumblr