בפיצוץ אדיר – כוחות זרוע הים של צה"ל טיפלו בנפל הכבד שנמצא בתוך המים • מרגע שהובן שמדובר ברקטה, האזור כולו פונה – למרחק של 2 ק"מ • יוסף חרדון, מציל של העירייה שאיתר את הטיל, סיפר: "שחיתי כהרגלי בבוקר, וראיתי משהו חשוד באורך 8-10 מטרים"
"מגמה חיובית לקדם הבנות": עד כמה פגישתו של נתניהו עם ביידן תוביל לעסקה?
עם פגישתו של בנימין נתניהו עם ג'ו ביידן בבית הלבן, גורם מדיני בכיר מסר: "ככל שאויבנו רואים שיש אחידות עמדות בין ישראל לבין ארה"ב, ככה אנחנו מגדילים את הסיכוי להביא