שמוליק, תושב הצפון, יצא עם ילדיו לאסוף הזמנת אוכל מקריית שמונה • לפתע הופעלה אזעקה, והוא וילדיו נמלטו מהר לתוך בית העסק הסמוך • בדיוק כשנכנסו – רקטה פגעה מחוץ למקום – והם נהדפו פנימה ללא פגע • "האוטו בהתחלה לא נפתח לי, הייתי בלחץ. למזלנו זה נגמר טוב", שיתף האב ל-N12 • האם הוסיפה: "הייתי איתם בטלפון, שמעתי הכול"
מוטי רווה, לוחם במילואים בחטיבת גבעתי, נהרג אתמול בדרום הרצועה
רווה, בן 37 מהיישוב שני, הניח אחריו את אשתו ושתי בנותיו הפעוטות. ראש המועצה האזורית הר חברון סיפר כי רווה ביקש להתגייס בתחילת המלחמה, ולאחר טירונות שירת כנהג מבצעי ברפיח